درباره آدرس لند

درباره آدرس لند

آدرس لند چیست؟

آدرس لند یک رسانه اینترنتی است که با هدف اطلاع رسانی و معرفی کامل تر مکان ها (تجاری ، فرهنگی ، تفریحی ،ورزشی ، تاریخی و …) و رویدادها (فرهنگی ، هنری ، اقتصادی و …) به کاربران اینترنتی فعالیت می کند که علاوه بر نمایش اطلاعات تماس و آدرس مکان یا رویداد مورد نظر به کاربر ، با دراختیار قراردادن جزئیات بیشتر اعم از تصاویر ، فیلم ، موقعیت مکان بر روی نقشه، نظرات و امتیاز کاربران ، آن مکان یا رویداد را به صورت کامل تر به وی معرفی کرده تا انتخابی بهتر و دقیق تر در آن برهه از زمان ،برای کاربر فراهم سازد.

بخش انگلیسی وب سایت آدرس لند با هدف کمک به صنعت توریست فعال گردید و به همین جهت بیشتر به معرفی مکان های تاریخی و گردشگری و رویدادهای بین المللی در ایران می پردازد.

آدرس لند با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه برای کاربران اینترنتی ساختاری مناسب را بوجودآورده تا ایشان سریعتر و آسان تر به اطلاعات دقیق تر و کامل تری راجع به مکان یا رویداد مورد نیاز خود دست یابند و علاوه بر آن بتوانند با نقاط گردشگری بیشتری آشنا شوند.

گزینه های بیشتر، تبادل نظر ،انتخاب بهتر

عدم صرف هزینه برای تبلیغات بی اثر

عدم اتلاف زمان برای یافتن آدرس

به مشتریان خود نزدیکتر شوید

آدرس لند یک محل مناسب برای صاحبان مشاغل و مکان ها برای معرفی هرچه بهتر فعالیت خود می باشد تا با صرف هزینه کمتر نسبت به تبلیغات بی اثر با شیوه ی مناسب در عصر حاضر به جامعه هدف خود نزدیکتر شوند.