لوگو کاندیدای جشنواره

درباره آدرس لند

درباره آدرس لند

آدرس لند چیست؟

آدرس لند یک رسانه اینترنتی است که با هدف اطلاع رسانی و معرفی کامل تر مکان ها (تجاری ، فرهنگی ، تفریحی ،ورزشی ، تاریخی و …) و رویدادها (فرهنگی ، هنری ، اقتصادی و …) به کاربران اینترنتی فعالیت می کند که علاوه بر نمایش اطلاعات تماس و آدرس مکان یا رویداد مورد نظر به کاربر ، با دراختیار قراردادن جزئیات بیشتر اعم از تصاویر ، فیلم ، موقعیت مکان بر روی نقشه، نظرات و امتیاز کاربران ، آن مکان یا رویداد را به صورت کامل تر به وی معرفی کرده تا انتخابی بهتر و دقیق تر در آن برهه از زمان ،برای کاربر فراهم سازد.

بخش انگلیسی وب سایت آدرس لند با هدف کمک به صنعت توریست فعال گردید و به همین جهت بیشتر به معرفی مکان های تاریخی و گردشگری و رویدادهای بین المللی در ایران می پردازد.

آدرس لند با هدف صرفه جویی در وقت و هزینه برای کاربران اینترنتی ساختاری مناسب را بوجودآورده تا ایشان سریعتر و آسان تر به اطلاعات دقیق تر و کامل تری راجع به مکان یا رویداد مورد نیاز خود دست یابند و علاوه بر آن بتوانند با نقاط گردشگری بیشتری آشنا شوند.

about-pic

گزینه های بیشتر، تبادل نظر ،انتخاب بهتر

225px-Flyers_sobe_2

عدم صرف هزینه برای تبلیغات بی اثر

how-to-drive-web-traffic-to-your-site

عدم اتلاف زمان برای یافتن آدرس

به مشتریان خود نزدیکتر شوید

آدرس لند یک محل مناسب برای صاحبان مشاغل و مکان ها برای معرفی هرچه بهتر فعالیت خود می باشد تا با صرف هزینه کمتر نسبت به تبلیغات بی اثر با شیوه ی مناسب در عصر حاضر به جامعه هدف خود نزدیکتر شوند.