پرسش های متداول

تعاریف و پاسخ به پرسش های متداول

تعاریف

مکان: تمامی مکان های اعم از تجاری ، تفریحی ، تاریخی ، فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، خدماتی و غیره…

صاحبان مشاغل می توانند با ثبت مکان خود در آدرس لند ، علاوه بر قرار دادن اطلاعات تماس و آدرس با جزئیات بیشتر(تصاویر و فیلم ) به معرفی مکان و فعالیت تجاری خود بپردازند.

رویداد: شامل رویدادهای هنری(کنسرت ، تائتر ، گالری) ، نمایشگاه ها ، جشنواره ها ، همایش ها ، کنفرانس ها ، تخفیف های فصلی ، فروش فوق العاده و غیره …

که در یک تاریخ معین شروع و خاتمه می یابند .

کاربر می تواند حداقل یک هفته قبل از شروع رویداد ، با ثبت آن در آدرس لند مخاطبان خود را از رویداد مورد نظر آگاه سازد و به معرفی مشخصات آن بپردازد.

دسته بندی :

هر کدام از مکان ها و رویدادها به تفکیک نوع فعالیت در گروه و دسته بندی مشخص و مجزایی قرار داده شده اند تا کاربران در جستجو موضوع مورد نظر خود با صرف زمان کمتر به نتیجه مطلوب خود برسند.

ثبت مکان های تاریخی ، مدارس دولتی ، دانشکاه ها ، مراکز درمانی و بهداشتی و بیمارستان های دولتی ، مراکز خدمات دولتی ، موسسات خیره و رویدادهای با هدف کمک به خیریه ها در سایت آدرس لند رایگان می باشد.

پاسخ به پرسش های متداول

آیا جستجو و بدست آوردن اطلاعات تماس نیازمند ثبت نام در سایت است؟
پاسخ:

خیر ، برای جستجو و یافتن اطلاعات تماس و دیدن تصاویر و فیلم ها نیازی به ثبت نام در سایت نمی باشد.

آیا برای نوشتن نقد ، نظر و امتیاز دهی نیازی به ثبت نام در سایت می باشد؟
پاسخ:

بله ، در صورت تمایل به نوشتن نقد ، نظر و امتیاز دهی می بایست در آدرس لند به صورت رایگان ثبت نام کرده و پس از عضویت مجاز به انجام این امور خواهید بود.

آیا ثبت نام و عضویت در سایت آدرس لند رایگان است؟
پاسخ:

ثبت نام و عضویت در سایت آدرس لند به مظور استفاده از امکانات این سایت اعم از نوشتن نقد ، ثبت نظر و امتیاز دهی ، افزودن مکان ها و رویدادهای مورد علاقه به لیست علاقه مندی ها ، شرکت در مباحث تالارهای گفتگو و انجمن ها به صورت رایگان می باشد.

آیا ثبت مکان و رویداد در سایت آدرس لند رایگان است؟
پاسخ:

بله ، ثبت مکان و رویداد در سایت آدرس لند در طرح برنزی به صورت رایگان می باشد و در صورت تمایل به استفاده از امکانات بیشتر می توانید از طرح های دیگر که به صورت غیر رایگان ارائه می شوند، طرح مورد نیاز خود را در هنگام ثبت نام انتخاب کنید .

در صورت نیاز به آگاهی از تعرفه و مشخصات طرح ها اینجا کلیک کنید.

حساب کاربری

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
پاسخ:

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “حساب کاربری من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “تنظیمات حساب کاربری” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

برای تغییر ایمیل، با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به support@addressland.ir  ایمیل بزنید.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر ایمیل خود به عنوان نام کاربری نخواهید داشت و فقط می‌توانید مجدداً با ایمیل جدید خود ثبت نام کنید.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟
پاسخ:

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.